elvis-presley-revival

Jestli máte zájem o navození syrového rock´n´rollu a balad amerického krále rock´n´rollu Elvise Presleyho, máte je nyní možnost pozvat na Vaše pódium v podání skupiny Elvis Presley revival Band. Vystupují na kulturních, společenských a sportovních akcích a na samostatných koncertech (plesy, slavnosti, zábavy-oldies párty, festivaly a nádherné vánoční koncerty – se speciálním vánočním programem…).

 Elvis Presley revival Band je pětičlenná kapela z okresu Nový Jičín, která díky své pódiové show, důvěryhodným kostýmům a pečlivě nacvičeným pohybům v čele s „božským“ ELVISEM (Vladimírem Lichnovským) a jeho charakteristicky zabarveným hlasem, Vám zajistí neopakovatelný zážitek z dob, kdy muzika byla prostředkem k vyjádření bezprostřední radosti ze života.

V lednu roku 2004 v anglickém Blackpoolu skončil na druhém místě v největší evropské soutěži imitátorů Elvise Presleyho. V květnu roku 2005 proběhlo úspěšné turné v New Yorku. Vystoupil v mnoha televizních pořadech: (Manéž Bolka Polívky, Snídaně s Novou, Go Go show, Prima jízda…

Na jeho vystoupeních ani na chvilku nezapochybujete o tom, že “král stále žije” !

Elvis Presley revival Band Vás na vystoupeních provede obdobím přelomu 60. a 70. let, slavných “Las Vegas”. Uslyšíte nejen známé rock&rolly a balady jeho ranných let (Hound Dog, Tutti Frutti, Love Me Tender, …), ale také krásné a hlasově náročné skladby z pozdějších období (Bridge Over Troubled Water, My Way, In The Ghetto,…).

HLEDAT NA STRÁNKÁCH

OBLÍBENÍ UMĚLCI

Podívejte se na naše oblíbené umělce.

NAPOSLEDY PŘIDANÍ UMĚLCI

Vyberte si umělce, které jsme na stránky zařadili v poslední době.